Wanas

Firma WANAS jest polskim producentem nowoczesnych central wentylacyjnych, osprzętu oraz akcesoriów. Produkcja urządzeń wykonywana jest w Polsce a zakład zlokalizowany jest w Rzeszowie. Odbiorcami naszych produktów są klienci z całej Polski, a od 2015 roku stale rozwijamy eksport naszych produktów do krajów Unii Europejskiej oraz na rynki wschodnie.

Energooszczędność i niezawodność central wentylacyjnych firmy WANAS wynika z wieloletniego doświadczenia w branży wentylacyjnej i grzewczej a także pasji pracowników do tworzenia nowych rozwiązań.

Przy projektowaniu produktów praktycznie wdrożona została wiedza na temat potrzeb użytkowników końcowych, co pozwoliło zaprojektować rekuperatory zapewniające wysoki poziom sprawności i komfortu użytkowania w budownictwie zarówno mieszkaniowym jak i usługowym.

Wszystkie rekuperatory oraz nawilżacze WANAS odpowiadają restrykcyjnym wymaganiom higienicznym stawianym przez Państwowy Instytut Badawczy i otrzymały Atest Higieniczny wydawany PZH, dodatkowo posiadają etykietę Nordic Ecolabel na eksport do krajów skandynawskich.

Dla firmy Wanas środowisko naturalne jest bardzo ważne a w zakresie produkcji kierują się redukcją zanieczyszczeń i zużycia energii. W firmie systematycznie wprowadzane są liczne działania służące dbaniu o środowisko naturalne m.in. w 2021 roku firma ratyfikowała Międzynarodową Deklarację Czystszej Produkcji UNEP, wprowadziła politykę środowiskową, oraz uzyskała poświadczające o działaniach dla środowiska świadectwo Czystej Produkcji.  

 

Obejrzyj film, poznaj historię firmy i zobacz produkcję od środka.

 

Więcej informacji o naszym partnerze, producencie rekuperatorów WANAS znajdziesz na stronie internetowej www.wanas.pl

Oferta współpracy

Dołącz do grona naszych akredytowanych instalatorów wentylacji i klimatyzacji!

Skorzystaj z nielimitowanych zasobów wiedzy oraz ucz się prawidłowych nawyków od najlepszych. A może to Ty wprowadzisz powiew świeżości do naszego Stowarzyszenia?