Defro

Tradycje działalności Defro sięgają 1973 roku. Obecnie Defro to polski lider i jeden z większych producentów urządzeń grzewczych w Europie: kotłów c.o. na biomasę, wkładów kominkowych i piecyków pelletowych.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na rozbudowanie oferty o kolejne projekty, produkcję rekuperatorów Defro AIR tj. urządzeń stosowanych w systemach wentylacyjnych oraz asortyment armatury instalacyjnej.

Nowoczesna linia produktów i kreatywne rozwiązania w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem kadry inżynierów, doradców technicznych i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników pozwala utrzymać wysokie standardy produkcji oraz sprzedaży.

DEFRO posiada w swojej ofercie różne modele central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Cechą wyróżniającą urządzenia spośród innych dostępnych na rynku jest  szeroka oferta skrojona dla najbardziej wymagającego klienta. Nowatorskie rozwiązania z połączeniu z atrakcyjną ceną to gwarancja wysokiego komfortu i bezawaryjnej eksploatacji.

Szeroka oferta central wentylacyjnych to:

– seria DRX PLUS

– seria DRX

– seria DRO

– seria DRT

Aby dobrać idealny model centrali wentylacyjnej do potrzeb budynku, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego konsultanta jakim dysponuje DEFRO AIR.
Osobom zainteresowanym polecamy także skorzystanie z usługi darmowego doboru rekuperatora oraz systemu dystrybucji powietrza.
Niezbędne informacje można uzyskać bezpośrednio w DEFRO AIR
– wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej.

Więcej informacji o naszym partnerze, producencie rekuperatorów DEFRO znajdziesz na stronie internetowej www.defro.pl

Oferta współpracy

Dołącz do grona naszych akredytowanych instalatorów wentylacji i klimatyzacji!

Skorzystaj z nielimitowanych zasobów wiedzy oraz ucz się prawidłowych nawyków od najlepszych. A może to Ty wprowadzisz powiew świeżości do naszego Stowarzyszenia?