O nas

Dowiedz się więcej na temat naszego stowarzyszenia.

Polskie Stowarzyszenie Instalatorów Wentylacji

Jesteśmy grupą starannie wyselekcjonowanych firm, które specjalizują się w branży Wentylacji i Klimatyzacji. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie projektowania oraz realizacji instalacji, stawiamy sobie za cel być wzorem dla branży oraz stać na straży jakości instalacji wykonywanych w Polsce.

Nasze działania mają również na celu wprowadzanie innowacji na polskim rynku oraz dostosowywanie ich do ciągle rosnących potrzeb Klienta końcowego. Chcemy mieć realny wpływ na udoskonalanie produktów, które są dostępne na polskim rynku.

Współpracując z Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego, opracowaliśmy wytyczne wykonawcze, które pozwalają nam na osiąganie najwyższego poziomu pod względem sprawności, szczelności oraz akustyki naszych instalacji. Dzięki temu, nasze instalacje są nie tylko energooszczędne, ale również charakteryzują się wysokim poziomem komfortu dla użytkowników.

Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu jakości świadczonych przez nas usług w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz zaangażowaniu w każdy projekt, staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy doceniają nasze podejście do pracy oraz wysoką jakość wykonywanych instalacji.

Działalność i cele naszego stowarzyszenia

Propagowanie i podejmowanie działań mających na celu rozwijanie branży wentylacyjnej

Popularyzacja dobrych praktyk wykonawczych z zakresu wentylacji i klimatyzacji

Rozpowszechnienie wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania instalacji wentylacji, klimatyzacji

Wsparcie dla działań z zakresu rozwoju projektowania instalacji wentylacji, klimatyzacji

Wspomaganie rozwoju techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechnianie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w praktyce branży wentylacji, klimatyzacji

Wspomaganie rozwoju gospodarczego, w tym rozwoju przedsiębiorczości

Propagowanie i reklamowanie bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań z zakresu wentylacji i klimatyzacji

Wspieranie organizacyjne i rzeczowe osób fizycznych i jednostek organizacyjnych propagujących bezpieczne i sprawdzone rozwiązania

Struktura stowarzyszenia

Skontaktuj się bezpośrednio z członkami zarządu naszego stowarzyszenia.

Łukasz Kulaszewski

Prezes Zarządu

Paweł Boruń

Paweł Boruń

Wiceprezes Zarządu

Michał Mitrocki

Wiceprezes Zarządu

Adrian Zając

Wiceprezes Zarządu

Komisja rewizyjna:
  • Michał Klimek
  • Paweł Rędziński
  • Łukasz Głos
  • Mateusz Załuski
  • Piotr Spychała

Członkowie Stowarzyszenia

Polskie Stowarzyszenie Instalatorów Wentylacji czuje się zobligowane do starannej selekcji swoich członków, tak żeby zrzeszać w swoich strukturach najlepszych wykonawców w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie być gwarantem jakości oraz udzielać wsparcia serwisowego dla poszczególnych członków stowarzyszenia.

Członek Zwyczajny

Tytuł przyznawany osobom fizycznym, które wykazują się dobrą znajomością
w zakresie wykonywania prac w branży HVAC i mają rekomendacje co najmniej dwóch członków zrzeszonych w PSiW.

Członek Wspierający

Tytuł przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Instalatorów Wentylacji producentom, których produkty są używane i rekomendowane przez członków stowarzyszenia.

Członek Honorowy

Tytuł przyznawany najbardziej zasłużonym członkom stowarzyszenia, którzy swoim działaniem przyczyniają się do reklamowania i rozwoju organizacji.

Oferta współpracy

Dołącz do grona naszych akredytowanych instalatorów wentylacji i klimatyzacji!

Skorzystaj z nielimitowanych zasobów wiedzy oraz ucz się prawidłowych nawyków od najlepszych. A może to Ty wprowadzisz powiew świeżości do naszego Stowarzyszenia?